Please enable JS

Kliniğimiz kayıtlı hastaları ile yeni başvuracak hastalarımız aşağıdaki formu doldurarak elektronik olarak randevu talebinde bulunabilirler. Hastalarımızın şikayetlerine veya hastalığına en uygun doktorun seçilebilmesi için formun eksiksiz doldurması çok önemlidir. Gerekli olduğunu düşündüğünüz bilgileri not bölümüne yazabilirsiniz. Bu formu doldurup bize gönderdikten sonra sekreterlerimiz verdiğiniz telefonlardan size en kısa sürede ulaşacaktır. Yapacağınız görüşme neticesinde sizi muayene edecek doktorumuz ile randevu günü ve saati belirlenecektir.


Elektronik randevuya alternatif olarak telefonu kullanarak Pazartesi – Cuma günleri sabah 09.00 ile akşam 18.00 arasında randevu talebinde bulunabilirsiniz.


Bunun için (212) 231 31 21 (pbx) nolu telefonu kullanabilirsiniz. Telefon açıldığında telesekreter sizi randevu için yönlendirecektir.


Eğer randevu gününüzü değiştirmek durumunda kalırsanız bu süreden 24 saat önce bize haber vermeniz durumunda bu imkanı başka bir hasta için kullanabileceğiz.


Randevu saatine en az 15 dakika önce gelmenizi rica ederiz. Kliniğimizde girdiğinizde sizi sekreterlerimiz karşılayacak ve kayıt işlemleriniz yapacaktır.